نرم افزار پیام رسان

تولد شبکه های اجتماعی و گرایش مردم به سوی نرم افزار پیام رسان باعث ایجاد تحولی نو در سیستم های ارتباط جمعی شد. نیم باز، تانگو،‌ وایبر،‌ واتس آپ، لاین و تلگرام،‌ نرم افزارهای کوچک و کم حجمی بودند که یکی پس از دیگری ظهور کردند تا سلطه دکل های مخابراتی را در تمام جهان پایان ببخشند. مکالمه رایگان،‌ پیامک رایگان، ارسال فیلم و عکس رایگان! این یعنی ورود به نسل جدیدی از فناوری های ارتباطی که هر روز هم بخش تازه ای به آنها اضافه می شود!
خیلی از افراد از طریق همین پیام رسان ها، کسب و کار خود را شروع کرده اند و توانسته اند بیزینس خود را به دیگر افراد معرفی کنند.

 

 

ویژگی نرم افزار پیام رسان شرکت سیستم اندیشان

این پیام رسان ها هستند که امکان چت و گفتگو بین افراد در هرنقطه از جهان را ممکن می سازند. این اپلیکیشن قابلیت استفاده تحت وب نیز دارد. با این پیام رسان می‌توانید عکس، ویدئو، متن و هر نوع فایلی را ارسال کنید. این برنامه تعداد محدودیت ها را برای شما به حداقل می رساند. از این نرم افزار ساده می‌توان در تلفن‌های همراه هوشمند، تبلت‌ها، سیستم عامل های مختلف اعم از ویندوز، اندروید، IOS، ویندوزفون، لینوکس و MAC استفاده کرد.

ما قابلیت اضافه کردن این ویژگی ها را داریم که به شما اجازه می‌دهد تا فایل‌ها را با هر حجم و اندازه ای از طریق این برنامه ارسال کنید.ارگان ها و سازمان های خصوصی می توانند پیام رسان اختصاصی خودشان را داشته باشند که از آن جهت انتقال اطلاعات و ارتباط بین کارکنان و مشتریان استفاده کنند.

ما تیم مجربی را گرد هم آورده ایم و تجربه چندین و چند ساله ما همه این امکانات را برای شما فراهم می آورد. شرکت سیستم اندیشان می تواند پیام رسان های اختصاصی با قابلیت های ویژه ارائه دهد.