دیجیتال مارکتینگ

استفاده از ابزار هایی مانند وب سایت، شبکه های اجتماعی، وبلاگ و … برای تبلیغات و دیده شدن همه و همه، دیجیتال مارکتینگ نام دارند. شاید عجیب باشد ولی بهتر است بدانید که وضعیت آنلاین بودن مردم امروزه نسبت به 5 سال پیش 11 برابر شده است. این یعنی مردم بیشترین تایم روزمره زندگی خود را در اینترنت، شبکه های اجتماعی و امثال آن می گذرانند. از آنجایی که بازاریابی آفلاین امروزه تاثیر چندانی در افزایش درآمدزایی ندارد پس زمان خوبی است تا برای بهتر دیده شدن، حرفه خود را در فضای مجازی به دیگران معرفی کنید و شما می توانید این امر را به ما بسپارید.

 

دیجیتال مارکتینگ
 

مزایای دیجیتال مارکتینگ

“دیجیتال مارکتینگ” مزایا و قابلیت های بسیاری دارد که مهم ترین آنها عبارتند از :

 

دسترسی سریع تر به مخاطبین بیشتر

از آنجایی که دیجیتال مارکتینگ در فضای اینترنت و در بستر وب صورت می پذیرد و اکثر افراد تایم قابل توجهی را در آن سپری می کنند، پس می توانید در زمان کوتاه تری به تعداد افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید و این امر به شما این امکان را می دهد تا مخاطبین بیشتری را با حرفه و تخصص خود آشنا کنید.

 

اطلاعات قابل ارزیابی

فرض کنید که شما در طول روز چندین تبلیغ در زمینه ای خاص انجام می دهید. آیا می توانید متوجه میزان توجه بازدیدکنندگان نسبت به آنها شوید؟ قطعا در بازاریابی آفلاین نمی توان به این موضوع پی برد اما در دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی این امکان وجود دارد که از تعداد افراد بازدید کننده یک وب سایت آگاه شویم.

 

دیجیتال مارکتینگ
 

جلب رضایت مشتری

از آنجایی که دیجیتال مارکتینگ به صورت آنلاین صورت می پذیرد، پس مشتری می تواند به راحتی و با فشردن یک دکمه از سایت شما دیدن کند و خرید خود را انجام دهد که تاثیر بسزایی در افزایش در آمد شما دارد.

 

هزینه کمتر، درآمد بیشتر

همانطور که می دانید تبلیغات بر روی بیلبوردها یا در سطح رسانه ها مانند تلویزیون بسیار پر هزینه هستند اما در دیجیتال مارکتینگ می توانید با هزینه بسیار کم تاثیر بسزایی بر روی گستره بیشتری از افراد اعمال کنید.

تیم ما با در اختیار داشتن افرادی متخصص و مجرب در این زمینه تلاش می کند تا شما را به بهترین شکل ممکن در فضای مجازی معرفی کند.