طراحی سایت شرکتی

viabtc feesامروزه یکی از عوامل مهم در پیشرفت و توسعه شرکت ها وارد شدن آنها به فضای اینترنتی می باشد. زمانی که یک شرکت برای خود سایتی فراهم می کند و در آن به ارائه خدمات می پردازد به این نکته توجه دارد که فضای اینترنتی، یک فضای مناسب برای کسب و کار او است؛ در واقع افزایش کاربران اینترنتی سبب می شود تا مدیران شرکت ها راه اندازی و طراحی سایت شرکتی را در اولویت های خود قرار دهند. در طراحی سایت شرکتی باید به چند نکته زیر توجه شود. توجه به این نکات باعث می شود تا سایت خوبی داشته باشید که بتواند به خوبی افراد را به سمت شرکت شما جذب نماید.

 


طراحی سایت شرکتی
 

 • طراحی واکنش گرا

برای این که افراد زیادی بتوانند از سایت شما استفاده کنند لازم است که طراحی آن به گونه ای باشد که توسط انواع گوشی های همراه، تبلت ها و … به درستی قابل مشاهده باشد.

 

 • سرعت مناسب

در طراحی سایت شرکتی سرعت باید به گونه ای باشد که اگر چند نفر همزمان از امکانات سایت نظیر فیلم، عکس و … استفاده کردند سایت دچار مشکل نشود و به خوبی خدمات خود را ارائه نماید.

 

 • بهینه سازی سایت برای موتور های جست وجو گر

نحوه ی طراحی سایت شرکتی باید به صورتی باشد که موتور های جستجوگر بتوانند به سرعت آن را شناسایی کرده و نمایش دهند؛ در واقع سایت شما را به عنوان اولین نتایج جست وجو نشان دهند. این موضوع به طور طبیعی باعث افزایش تعداد مراجعه کنندگان به سایتتان و به تبع آن موجب افزایش درآمد شما خواهد شد.

 

 

حال به بخش های مختلف سایت های شرکتی می پردازیم که شامل موارد زیر می باشد.

 

 • ارتباط با شرکت

در این بخش که یکی از مهمترین بخش های سایت می باشد راه های ارتباطی با شرکت معرفی می شود که این موارد می تواند شامل تلفن، ایمیل و … باشد. مهم بودن این بخش به این خاطر است که هر گونه ارتباط با شما در آن بیان شده و طراحی زیبا و خوانا سبب می شود تا افراد به راحتی بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.

 

 • معرفی اعضا شرکت

اعضا شرکت در این بخش به معرفی و ارائه رزومه های کاری خود می پردازند. مخاطبین سایت نیز می توانند در این بخش اعضا شرکت را بیشتر بشناسند.

 

 • مقالات

این بخش به جذب افراد علاقمند به موضوعات علمی می پردازد و سبب می شود تا مخاطبین سایت شما افزایش یابد.

 

 • فروش کالا

در این قسمت شما می توانید کالاهای خود را ارائه نمایید تا افراد بتوانند آن ها را خریداری کنند. جذابیت های بصری در این قسمت یکی از عوامل مهم در جذب مخاطب می باشد.

در بالا به چند بخش مهم در سایت های شرکتی اشاره کردیم اما لازم است که بدانید این بخش ها یه این تعداد محدود نشده و بسیار متنوع تر می باشند. در پایان تعدادی از صفحات سایت که به منظور نمایش بخش های مختلف می باشد را معرفی می کنیم.

 1. صفحه ارتباط با شرکت های دیگر
 2. صفحه محبوب ترین اخبار و مقالات
 3. صفحه ارسال مکاتبات اداری
 4. صفحه سفارش و خرید کالا
 5. صفحه معرفی اعضا و قسمت های مختلف شرکت