طراحی سایت املاک

استفاده از سایت های املاک یکی از اولین و ارزان ترین راه ها برای خرید و فروش املاک می باشد؛ بنابراین طراحی سایت املاک ، ایده ای خوب برای افزایش در آمد در بنگاه های املاک می باشد. این سایت ها برای خریداران نیز بسیار مفید است؛ به طور مثال فرض کنید شما به دنبال خرید یک ملک هستید راه سنتی آن به این صورت است که شما باید وقت زیادی را صرف کنید به املاکی های مورد نظر خود مراجعه کنید و … در نهایت نیز شاید به نتیجه ی مطلوب خود نرسید. در واقع شما با انتخاب این راه بخش زیادی از زمان خود را از دست داده اید در صورتی که می توانستید با مراجعه به یک وب سایت املاک ، ملک مورد نظر خود را به شکل مطلوبی پیدا کنید.

یافتن ملک مطلوب از طریق این سایت ها به این خاطر است که شما در این سایت ها می توانید نماهای متفاوتی از املاک را مشاهده کنید و همچنین به راحتی قیمت ها را با هم مقایسه نمایید بدون آن که وقت زیادی را از دست دهید.

 


طراحی سایت املاک
 

طراحی سایت املاک و نکاتی که باید رعایت شود.

 

سهولت در دسترسی

مخاطبین سایت باید به راحتی بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند. این موضوع مستلزم آن است که شما دسته بندی خوبی در سایتتان داشته باشید به گونه ای که افراد با خواسته های متفاوت مانند خرید، فروش، رهن، اجاره و … بتوانند در کمترین زمان ممکن به هدف مورد نظر خود برسند.

 

استفاده از تصاویر مناسب برای املاک

این که شما تصاویر مناسبی را از یک ملک به مخاطبین خود ارائه دهید یک مسئله مهم است؛ زیرا این تصاویر در واقع نشان دهنده بسیاری از ویژگی های ملک می باشد.

 

 

حال به معرفی دو مورد از موارد مهم کسب درآمد در سایت های املاک می پردازیم.

 

تبلیغات

یکی ار راه های مناسب برای کسب در آمد در سایت های املاک استفاده از تبلیغات می باشد. البته نکته مهم این است که شما ابتدا باید سایتی با سئو خوب داشته باشید تا مخاطبانتان افزایش یابند. در نتیجه شما می توانید از تبلیغات بیشتری برای کسب درآمد استفاده کنید.

 

پورسانت

راه دیگری که در این سایت ها برای کسب درآمد استفاده می شود دریافت پول به ازای معرفی فروشندگان به خریداران یا خریداران به فروشندگان می باشد که پول دریافتی از این راه را پورسانت یا دلالی علمی گویند.

در پایان به معرفی تعدادی از صفحات سایت های املاک می پردازیم.

  1. صفحه دسته بندی املاک (خرید، فروش، اجاره و …)
  2. صفحه ثبت تصویر برای املاک
  3. صفحه اخبار مرتبط با املاک
  4. صفحه پیشنهاد های استثنائی
  5. صفحه نمایش املاک در نقشه

check my paper for plagiarism free